This Website requires Javascript Enabled! Please Enable it in Your browser's Settings and Refresh the page to view our content!

Delarom Bolum Sayfa 730

Delarom aromatik, fitoterapik ve aromakolojik ürün serisidir. Organik, biyolojik, güzel kokulu, rahatlatıcı, etkili, kolay, butik ve doğaldır.

Delarom; doğal ve yenilikçi formülleri, orijinal dokularla donatılmış ve harikulade kokularla birleştirilerek yepyeni ürünler yaratmıştır.
Benzersiz yüz ve vücut ürünlerinin kendine özgü özellikleri, esas yapıları bozulmadan, doğal ve çevreye saygı gösterilerek yapılandırılmıştır. Verimli olmayı, ve dengeli ve keyifli olmakla ilgili prensipleri birbirleriyle harmanlayan Delarom hem teknik hem de keyif veren ürünler sunma olanağı bulmuştur.

DELAROM AROMATERAPİ

Delarom aromatik, fitoterapik ve aromakolojik ürün serisidir. Organik, biyolojik, güzel kokulu, rahatlatıcı, etkili, kolay, butik ve doğaldır.

DELAROM FİTOTERAPİ

FİTOTERAPİ, şifalı bitkilerle yapılan tedavidir.aromaterapi2-resim

DELAROM AROMAKOLOJİ

Esansiyel aromatik yağlar yaklaşık M.Ö. 4000 yıldır kullanılmaktadır. Çinliler ve Mısırlılar, özellikle vücut ve zihinsel terapiler olmak üzere, bu yağları çok çeşitli amaçlarla kullanmıştır.

Aroma ve psikoloji kelimelerinin kaynaştırılmasıyla ortaya çıkan Aromakoloji, yani Koku Bilimi, kişilerin ruhsal durumları ve davranışları üzerinde etkili olan aromatik maddelerin bilimsel olarak incelenmesidir.

Delarom ürünleri Distilasyon (damıtma yoluyla) üretilmektedir. Natürel ve esansiyel yağlar bazal tabakaya kadar inerler. Kokular ve yağlar sinir sistemimizi uyarırlar. Dolayısıyla kullanılan ürünler daha derinlere penetre olurlar.

PDF KATALOG indir

aromaterapi-resim delarom-grup-t